Murrelektronik

Ön jelenleg itt van: Főoldal / Vállalat / Karrier / Állásajánlatok / Detail page

Állásajánlatok

Kelet-Magyarországra, „Sales Region East” pozícióra keresünk üzletkötő munkatársat (f/n)

Kapcsolatokat teremtünk. Hamarosan Önnel is?

Erősítse értékesítési csapatunkat, legyen velünk sikeres! A Murrelektronik innovatív termékekkel és műszaki kompetenciával a gép- és berendezésgyártás partnere. A kapcsolószekrénytől az interfészeken át, aktív vagy passzív terepi installációval.

Kelet-Magyarországra,  „Sales Region East” pozícióra keresünk üzletkötő munkatársat.

Feladatai közé tartoznak:

  • A Murrelektronik termékprogram önálló értékesítése
  • A piaci pozíció erősítése és továbbfejlesztése
  • Új vevők szerzése valamint a meglévők gondozása

Képzettségek:

  • Értékesítési tapasztalat az eletronikus- és elektromechanikus termékkörben
  • Rátermettség vevőlátogatás alkalmával
  • Vevőorientáltság
  • Nagyon jó kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvismeret szóban és írásban
  • Elektrotechnikai alapismeretekkel rendelkező, más iparágból átigazolókat is szívesen látunk

Az Ön lakhelye ideálisan Kelet- Északkelet- Magyarország területén van. Kihívásokkal teli értékesítési feladatok várnak Önre, illetve egy már jól bevezetett terület átvételének lehetősége.  A vonzó és eredményorientált javadalmazás mellet egy privát használatra is engedélyezett cégautó is rendelkezésére áll.

Beszéljünk személyes jövőjéről – várjuk jelentkezését!

Kérjük az alábbi címre küldje pályázatát német vagy angol valamint magyar nyelven:

Murrelektronik Kft
Közép u. 16.
H-9024 Győr

marcell.endroedi@murrelektronik.hu

Kapcsolat

Információ telefonon az alábbi telefonszámon kérhető
+43 1706 4525-101

E-mail címünk: career@murrelektronik.hu

Az emberi erőforrás irodának szóló minden egyéb levelet a career@murrelektronik.hu e-mail címre várunk.