Belszolgálatos műszaki támogató munkatárs (f/n) | Murrelektronik

Belszolgálatos műszaki támogató munkatárs (f/n)

Kapcsolatokat teremtünk. Hamarosan Önnel is?

A Murrelektronik egy világszerte működő vállalkozás több mint 3000 munkatárssal az öt kontinensen. Kompetens, megbízható és nyitott. Sikerünk alapját innovatív termékeink, erős piac- és ügyfélorientációnk, hatékony logisztikánk, és az elkötelezett és minőségtudatos csapatmunkánk biztosítják. Rendszerszolgáltatóként átgondolt megoldásokat kínálunk egy kézből, amelyek az ipari automatizálás területén használt alkalmazásokra szabottak.

Az ügyfeleinknek és az értékesítésben dolgozó munkatársainknak nyújtandó műszaki tanácsadásra keresünk egy

belszolgálatos műszaki támogató munkatársat

Az Ön feladatai

  • telefonos tanácsadás az ügyfeleknek műszaki kérdésekben
  • ajánlatkérés esetén megoldások kidolgozása és konkrét ajánlatok elkészítése
  • műszaki tanácsadás az értékesítésnek
  • műszaki kérdések tisztázása a központtal

Az Ön profilja

  • műszaki végzettség (műszaki szakközépiskola vagy technikum/főiskola), elektrotechnika, automatizálás-technika vagy mechatronika
  • nagyon jó kommunikáció
  • meggyőző és vevőorientált fellépés, udvarias bánásmód
  • magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete, nagyon jó német és/vagy angol nyelvtudás
  • értékesítési belszolgálatban szerzett tapasztalat előny
  • PLC tapasztalat előny
  • szeret önállóan és felelősen dolgozni
  • vállalkozói gondolkodás- és munkamód
  • céltudatos a feladatok megvalósításában

Alkalmazás helye
Győr, alkalmanként a Schwechatban (AT) található központi iroda felkeresése

Mi vár Önre
Kihívást jelentő feladat, és a lehetőség, hogy ügyfeleinket kiváló és jól bevezetett termékekkel támogassa.
Lehetősége lesz a teljesítményalapú bérrendszerünk előnyeiből profitálni és tudását egy nemzetközi és erőteljesen növekedő vállalatnál kamatoztatni.
Munkaidő: heti 40 óra

Beszélgessünk a személyes jövőjéről - Örömmel várjuk!

Magyar, valamint német vagy angol nyelvű pályázatát, önéletrajzával és referencialeveleivel együtt küldje a career@murrelektronik.hu

Kérdés esetén Endrödi Marcell úr szívesen segít a következő telefonszámon: +36 30 987 0020

Vagy postai úton:
Murrelektronik Kft.
Közép Utca 16,
9024 Györ

Kapcsolat-felvételi lehetőségek

Az Ön kapcsolattartója:

Marcell Endroedi

Telefonos információt
a következő telefonszámon kaphat:

Az e-mailes jelentkezéseket
kérjük küldje a következő címre:
marcell.endroedi@murrelektronik.hu

Kérjük, írjon a következő címre:
Murrelektronik Kft
Közép u. 16.
H-9024 Győr

Jó napot!
Hírlevél
Szívesen állunk rendelkezésére!
Sok csatornán keresztül elér bennünket...